Aktualizacja 05.08.2018
STILON Gorzów Wielkopolski
CHEMIK Police (IV liga) 2:1
MIEDŹ II Legnica (III liga) 2:3
BŁĘKITNI Stargard Szczeciński (II liga) 1:6
WARTA Gorzów Wielkopolski
ŚWIT Skolwin Szczecin (III liga) 2:1
WARTA Międzychód (IV liga) 3:2
FALUBAZ Zielona Góra (IV liga) 4:0
MIESZKO Gniezno (III liga) 0:3
WARTA Poznań (I liga) 1:7
GROM Wolsztyn (klasa okręgowa) 1:2
FALUBAZ Zielona Góra
GKS Siedlisko (klasa "A") 7:0
LUBUSZANIN Drezdenko (IV liga) 8:1
TĘCZA Krosno Odrzańskie (IV liga) 1:2
ODRA Nietków (klasa okręgowa) 5:1
WARTA Gorzów Wielkopolski (III liga) 0:4
ARKA Nowa Sól (IV liga) 5:1
TS Przylep
PIAST Iłowa (klasa okręgowa) 3:4
PIAST Czerwieńsk (klasa okręgowa) 5:2
MEWA Cigacice (klasa "A") 7:3
BAŁTYK Koszalin (III liga) 1:1
TĘCZA Krosno Odrzańskie (IV liga) 1:2
ZAP SYRENA Zbąszynek
WICHER Strzyżewo (klasa "A") 10:1
OBRA Kościan (IV liga) 3:3
PŁOMIEŃ Przyprostynia (liga międzyokręgowa) 1:0
LUBUSZANIN Drezdenko
FALUBAZ Zielona Góra (IV liga) 1:8
WARTA Międzychód (IV liga) 2:2
ILANKA Rzepin
DĄB Dębno (klasa okręgowa) 2:3
ISKIERKA Szczecin (klasa okręgowa) 3:2
KASZTELANIA Santok (klasa okręgowa) 0:6
SPROTAVIA Szprotawa
POGOŃ Przyborów (klasa okręgowa) 2:3
CZARNI Rudno (klasa "A") 5:0
PROMIEŃ Żary (klasa okręgowa) 0:1
SPÓJNIA Ośno Lubuskie
STAL Sulęcin (klasa okręgowa) 4:3
DĄB Dębno (klasa okręgowa) 5:1
LUBNIEWICZANKA Lubniewice (klasa "A") 6:0
POLONIA Słubice
POGOŃ Świebodzin (IV liga) 2:6
CARINA Gubin
ZORZA Ochla (klasa "A") 5:1
BAŁTYK Koszalin (III liga) 0:3
KADO Górzyn (klasa "A") 7:0
ARKA Nowa Sól
PIAST Czerwieńsk (klasa okręgowa) 3:0
ODRA Nietków (klasa okręgowa) 6:2
KORONA Kożuchów (IV liga) 1:1
CZARNI Rudno (klasa "A") 6:0
MIESZKO Konotop (klasa okręgowa) 4:3
FALUBAZ Zielona Góra (IV liga) 1:5
POGOŃ Świebodzin
PŁOMIEŃ Przyprostynia (liga międzyokręgowa) 3:0
POLONIA Słubice (IV liga) 6:2
KORONA Kożuchów
ARKA Nowa Sól (IV liga) 1:1
CZARNI Witnica
PIAST Karsko (klasa "A") 1:5
ORZEŁ Międzyrzecz (klasa okręgowa) 3:1
SPARTAK Deszczno (klasa okręgowa) 4:2
ŁUCZNIK Strzelce Krajeńskie (klasa okręgowa) 8:3
ODRA Bytom Odrzański
MIESZKO Konotop (klasa okręgowa) 3:1
LECH Sulechów (klasa okręgowa) 7:3
TĘCZA Krosno Odrzańskie
ODRA Nietków (klasa okręgowa) 4:1
FALUBAZ Zielona Góra (IV liga) 2:1
TS Przylep (IV liga) 2:1
ZRYW Rzeczyca
SKP Słubice (klasa "A") 8:2
MEDYK Cibórz (klasa "A") 9:1
STAL Sulęcin (klasa okręgowa) 4:1
LECH Sulechów
CHYNOWIANKA Zielona Góra (klasa "A") 1:1
DRZONKOWIANKA Racula (klasa "A') 0:7
PIAST Głuchów (klasa "B") 7:1
START Płoty (klasa "A") 5:0
ODRA Bytom Odrzański (IV liga) 3:7
CZARNI Żagań
PIAST Wykroty (klasa okręgowa) 2:3
BUDOWLANI Gozdnica (klasa "A") 5:1
CZARNI Rudno (klasa "A") 5:0
SPARTA Miodnica (klasa "A") 5:3
PROMIEŃ Żary
GRANICA Żarki Wielkie (klasa "A") 8:0
BKS Bolesławiec (IV liga) 2:4
VICTORIA Ruszów (IV liga) 0:3
SPROTAVIA Szprotawa (IV liga) 1:0
POGOŃ Przyborów
SPROTAVIA Szprotawa (IV liga) 3:2
ALFA Jaromirowice
KADO Górzyn (klasa "A") 5:2
BÓBR Bobrowice (klasa "A") 1:5
1. FC Guben 2:2
POGOŃ Wężyska (klasa "A") 8:1
ODRA Nietków
TĘCZA Krosno Odrzańskie (IV liga) 1:4
ARKA Nowa Sól (IV liga) 2:6
FALUBAZ Zielona Góra (IV liga) 1:5
MIESZKO Konotop
ORKAN Chorzemin (liga międzyokręgowa) 3:5
ODRA Bytom Odrzański (IV liga) 1:3
ARKA Nowa Sól (IV liga) 3:4
UNIA Kunice (Żary)
BUDOWLANI Lubsko (klasa okręgowa) 3:5
SV Ruhlsdorf 1893 e.V 0:3
GRANICA Żarki Wielkie (klasa "A") 6:1
RG Brazil 0:5
SCHNUG Chociule
ZJEDNOCZENI Lubrza (klasa "A") 3:1
MEDYK Cibórz (klasa "A") 5:1
VICTORIA Szczaniec (klasa "A") 4:5
DELTA Sieniawa Żarska
BÓBR Bobrowice (klasa "A') 4:0
ŁKS Łęknica (klasa "A") 1:3
BUDOWLANI Gozdnica (klasa "A") 3:1
PIAST Iłowa
TS Przylep (IV liga) 4:3
BUDOWLANI Gozdnica (klasa "A") 2:1
ŁKS Łęknica (klasa "A") 0:4
BUDOWLANI Lubsko
UNIA Kunice - Żary (klasa okręgowa) 5:3
RELAKS Grabice (klasa "A') 2:3
ESV Forst 0:1
SPANDAUER TC Veritas 0:0
BÓBR Bobrowice (klasa "A") 4:0
BŁĘKITNI Ołobok
PIAST PARKOVIA Trzebiechów (klasa "B") 2:3
BIZON Wilkowo (klasa "A") 4:2
STAL Sulęcin (klasa okręgowa) 5:4
VICTORIA Szczanie (klasa "A") 3:2
BŁĘKITNI Lubno
LUBNIEWICZANKA Lubniewice (klasa "A") 5:3
POLONIA Lipki Wielkie (klasa okręgowa) 3:2
SOKÓŁ Gościm (klasa "A") 4:3
SPARTAK Deszczno
DELTA Stare Polichno (klasa "A") 8:1
CRS Barlinek (klasa "A") 2:2
CZARNI Witnica (IV liga) 2:4
LUBNIEWICZANKA Lubniewice (klasa "A") 1:1
PIAST Karnin (Gorzów Wielkopolski)
PIAST Karsko (klasa "A") 0:7
KASZTELANIA Santok
LZS Bobrówko (klasa okręgowa) 4:1
ISKRA Janczewo (klasa "A") 4:2
OSADNIK Myślibórz (klasa okręgowa) 3:3
ILANKA Rzepin (IV liga) 0:6
LZS Bobrówko
KASZTELANIA Santok (klasa okręgowa) 1:4
POLONIA Lipki Wielkie
BŁĘKITNI Lubno (klasa okręgowa) 2:3
DELTA Stare Polichno (klasa "A") 6:3
ORZEŁ Międzyrzecz
CZARNI Witnica (IV liga) 1:3
MEPROZET Stare Kurowo
LUBNIEWICZANKA Lubniewice (klasa "A") 4:0
NOTEĆ Stare Balice (klasa "A") 4:0
RADOWIAK Drezdenko (klasa okręgowa) 3:3
ŁUCZNIK Strzelce Krajeńskie
CZARNI Witnica (IV liga) 3:8
RADOWIAK Drezdenko
MEPROZET Stare Kurowo (klasa okręgowa) 3:3
STAL Sulęcin
SPÓJNIA Ośno Lubuskie (IV liga) 3:4
BŁĘKITNI Ołobok (klasa okręgowa) 4:5
ZRYW Rzeczyca (klasa okręgowa) 1:4
Copyright (c) ASN 2018