|
Klasa Okręgowa » Zielona Góra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
1. | ŁKS Łęknica | 18 |
2. | ZORZA Ochla | 15 |
3. | PROMIEŃ Żary | 15 |
4. | POGOŃ Przyborów | 15 |
5. | KADO Górzyn | 12 |
6. | ODRA Bytom Odrzański | 11 |
7. | DAR-BOL ALFA Jaromirowice | 10 |
8. | SPROTAVIA Szprotawa | 10 |
9. | UNIA Kunice (Żary) | 10 |
10. | CHYNOWIANKA Zielona Góra | 9 |
11. | SPARTA Grabik | 9 |
12. | BUDOWLANI Lubsko | 8 |
13. | PIAST INEX Czerwieńsk | 8 |
14. | LECH Sulechów | 6 |
15. | MIESZKO Konotop | 5 |
16. | GKS Siedlisko | 3 |
17. | DRZONKOWIANKA Racula | 1 |
18. | DELTA Sieniawa Zarska | 1 |
1. | BUDOWLANI Lubsko | 15 |
2. | ZORZA Ochla | 13 |
3. | PROMIEŃ Żary | 12 |
4. | ŁKS Łęknica | 9 |
5. | PIAST INEX Czerwieńsk | 9 |
6. | UNIA Kunice (Żary) | 8 |
7. | POGOŃ Przyborów | 8 |
8. | KADO Górzyn | 6 |
9. | ODRA Bytom Odrzański | 6 |
10. | MIESZKO Konotop | 6 |
11. | SPROTAVIA Szprotawa | 4 |
12. | CHYNOWIANKA Zielona Góra | 4 |
13. | DRZONKOWIANKA Racula | 4 |
14. | DAR-BOL ALFA Jaromirowice | 1 |
15. | DELTA Sieniawa Żarska | 1 |
16. | GKS Siedlisko | 0 |
17. | SPARTA Grabik | 0 |
18. | LECH Sulechów | 0 |
dzisiaj: 83, wczoraj: 73
ogółem: 3 773 791
statystyki szczegółowe
1. | Łukasz Hanc | 19.42 |
2. | Dawid Kaczor | 17.42 |
3. | Jacek Fleszar | 16.40 |
1. | Łukasz Hanc | 14 |
2. | Dawid Kaczor | 6 |
3. | Jakub Turowski | 5 |
1. | Kamil Wojnarowski | 4 |
1. | Jacek Hajdasz | 4 |
1. | Grzegorz Lipiński | 4 |
1. | Łukasz Hanc | 15 |
2. | Jakub Turowski | 9 |
3. | Grzegorz Lipiński | 8 |
1. | Jacek Fleszar | 1440 |
2. | Dawid Kaczor | 1377 |
3. | Maciej Kamiński | 1271 |
1. | Maciej Kamiński | 5 |
2. | Paweł Koseski | 4 |
3. | Jacek Hajdasz | 3 |
--- | --- | --- |
1. | Jacek Fleszar | 16 |
1. | Dawid Kaczor | 16 |
3. | Kamil Wojnarowski | 14 |
1. | Jacek Fleszar | 16 |
2. | Dawid Kaczor | 14 |
3. | Maciej Kamiński | 12 |
1. | Marcin Wawrzyniak | 1 |
1. | Filip Kiszkurno | 1 |
1. | Paweł Kasprzak | 1 |
1. | Piotr Jasinowski | 1 |
1. | Paweł Koseski | 1 |
1. | Maciej Kamiński | 1 |
R | D | W | |
---|---|---|---|
Zwycięskie | 0 | 0 | 0 |
Remisowe | 1 | 1 | 0 |
Przegrane | 0 | 0 | 0 |
Bez porażki | 1 | 1 | 0 |
Bez zwycięstwa | 1 | 1 | 0 |
Ze zdob. golem | 1 | 1 | 0 |
Bez zdob. gola | 0 | 0 | 0 |
Ze strac. golem | 1 | 1 | 0 |
Bez strac. gola | 0 | 0 | 0 |
R | D | W | |
---|---|---|---|
Zwycięstwa | 0 | 0 | 0 |
Remisy | 1 | 1 | 0 |
Porażki | 0 | 0 | 0 |
Gole zdobyte | 2 | 2 | 0 |
Gole stracone | 2 | 2 | 0 |
Żółte kartki | 1 | 1 | 0 |
Czerwone kartki | 0 | 0 | 0 |
Minuta | R | D | W |
---|---|---|---|
0 - 15 | 0 | 0 | 0 |
16 - 30 | 2 | 2 | 0 |
31 - 45 +45 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
46 - 60 | 0 | 0 | 0 |
61 - 75 | 0 | 0 | 0 |
76 - 90 +90 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
Minuta | R | D | W |
---|---|---|---|
0 - 15 | 1 | 1 | 0 |
16 - 30 | 1 | 1 | 0 |
31 - 45 +45 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
46 - 60 | 0 | 0 | 0 |
61 - 75 | 0 | 0 | 0 |
76 - 90 +90 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
stan na 18.02.2018 (mecze między 12.02 - 18.02)
STILON Gorzów Wielkopolski
PIASKI Dzierżów (klasa "A") 19:0
FALUBAZ Zielona Góra
TĘCZA Krosno Odrzańskie (IV liga) 8:2
ŚLĄSK II Wrocław (III liga) 1:4
WARTA Gorzów Wielkopolski
GROM Plewiska (IV liga) 0:2
TĘCZA Krosno Odrzańskie
FALUBAZ Zielona Góra (III liga) 2:8
ILANKA Rzepin
FC STAHL Eisenhüttenstadt (Niemcy) 5:2
POGOŃ Świebodzin
ORZEŁ Międzyrzecz (klasa okręgowa) 4:6
TS Przylep
FALUBAZ Zielona Góra (CLJ U19) 4:2
ZAP SYRENA Zbąszynek
ORKAN Chorzemin (klasa okręgowa) 2:1
CZARNI Witnica
POLONIA Słubice (klasa okręgowa) 2:3
SPROTAVIA Szprotawa
STAL Chocianów (IV liga) 2:0
BUDOWLANI Gozdnica (klasa "A") 4:0
SPÓJNIA Ośno Lubuskie
KASZTELANIA Santok (klasa "A") 2:2
KORONA Kożuchów
CZARNI Żagań (klasa okręgowa) 1:1
ODRA Bytom Odrzański
PIAST Iłowa (klasa okręgowa) 0:4
CARINA Gubin
AMATOR Bobrowniki (klasa okręgowa) 10:1
FSV Frankfurt n/Odrą (Niemcy) 2:2
PROMIEŃ Żary
BKS Bolesławiec (klasa okręgowa) 5:2
AMATOR Bobrowniki
CARINA Gubin (klasa okręgowa) 1:10
CZARNI Żagań
KORONA Kożuchów (IV liga) 1:1
DELTA Sieniawa Żarska
SPARTA Grabik (klasa "B") 9:0
PIAST Iłowa
ODRA Bytom Odrzański (IV liga) 4:0
BŁĘKITNI Ołobok
ZORZA Mostki (klasa "A") 3:3
POGOŃ Skwierzyna (klasa "A") 2:2
ZRYW Rzeczyca
PŁOMIEŃ Przyprostynia (klasa okręgowa) 3:4
UNIA Kunice (Żary)
KADO Górzyn (klasa "A") 1:0
STAL Jasień
BUDOWLANI II Lubsko (klasa "B") 2:2
POLONIA Słubice
CZARNI Witnica (IV liga) 3:2
ORZEŁ Międzyrzecz
POGOŃ Świebodzin (IV liga) 6:4
GKS Bledzew
KS Gościm (klasa "A") 5:3
(c) 2018