Obsada sędziowska :
Kazimierz Kwitowski
Paweł Morawski Grzegorz Wanatko
Mecze PIAST - MIESZKO (ostatnie 10 sezonów) :
brak spotkań oficjalnych
.................................................................................................................
| Mecze | Wygrane | Remisy | Porażki | Pkt. | Bramki | Bilans | |
WSZYSTKIE SPOTKANIA | 12 | 3 | 2 | 7 | 11 | 15-21 | -6 | |
SPOTKANIA U SIEBIE | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 7-12 | -5 | |
SPOTKANIA WYJAZDOWE | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8-9 | -1 | |
Kolejka | Gospodarz | Gość | Wynik |
12 | ZRYW Rzeczyca | PIAST Czerwieńsk | 2:1 |
11 | PIAST Czerwieńsk | CZARNI Żagań | 1:2 |
10 | KORONA Wschowa | PIAST Czerwieńsk | 0:2 |
9 | ZORZA Ochla | PIAST Czerwieńsk | 0:0 |
8 | PIAST Czerwieńsk | PIAST Iłowa | 0:2 |
Najlepszy strzelec : Łukasz Hanc - 3 bramki
Przewidywana pierwsza "11" Piasta :
Jacek Fleszar, Maciej Kamiński, Paweł Kasprzak, Damian Świniarek
Miłosz Stadnik, Piotr Jasinowski, Krystian Seredyński, Grzegorz Lipiński
Konrad Zagórski, Łukasz Hanc, Marcin Wawrzyniak
.................................................................................................................
| Mecze | Wygrane | Remisy | Porażki | Pkt. | Bramki | Bilans | |
WSZYSTKIE SPOTKANIA | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | 30-28 | 2 | |
SPOTKANIA U SIEBIE | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 21-9 | 12 | |
SPOTKANIA WYJAZDOWE | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 9-19 | -10 | |
Kolejka | Gospodarz | Gość | Wynik |
12 | MIESZKO Konotop | ZORZA Ochla | 2:1 |
11 | PIAST Iłowa | MIESZKO Konotop | 3:1 |
10 | MIESZKO Konotop | ODRA Nietków | 2:1 |
9 | PROMIEŃ Żary | MIESZKO Konotop | 4:2 |
8 | MIESZKO Konotop | DELTA Sieniawa Żarska | 5:2 |
Najlepszy strzelec : Krzysztof Wojtyś - 13 bramek
Przewidywana pierwsza "11" Mieszka :
Krzysztof Pluta, Adam Bajon, Szymon Barski, Brajan Drzewiecki
Krystian Jarosz, Mariusz Kwiatkowski, Tobiasz Lange, Łukasz Matysiak
Bartosz Rybicki, Tomasz Skrzypczak, Krzysztof Wojtyś
....................................................................................................................
Pozostałe spotkania 13 kolejki Klasy Okręgowej Zielona Góra :
CARINA Gubin 28.10.2017 (14.00) KORONA Wschowa
ODRA Nietków 28.10.2017 (14.00) BŁĘKITNI Ołobok
PIAST Iłowa 28.10.2017 (14.00) UNIA Kunice (Żary)
ZORZA Ochla 28.10.2017 (14.00) SCHNUG Chociule
PROMIEŃ Żary 28.10.2017 (15.00) AMATOR Bobrowniki
DELTA Sieniawa Żarska 28.10.2017 (15.30) STAL Jasień
CZARNI Żagań 28.10.2017 (16.00) ZRYW Rzeczyca
(c) 2017