xxxx - wyniki z ostatniego tygodnia
FALUBAZ Zielona Góra
ILANKA Rzepin (IV liga) 0:1
FORMACJA PORT 2000 Mostki (IV liga) 0:2
KORONA Kożuchów (IV liga) 2:1
TARNOVIA Tarnowo Podgórne (IV liga) 3:0
ODRA Nietków (klasa okręgowa) 8:1
ORZEŁ Międzyrzecz (klasa okręgowa) 8:1
VICTORIA Seelow (Niemcy) 0:1
FC Frankfurt nad Odrą (Niemcy) 5:1
ARKA Nowa Sól (IV liga) 3:1
ENERGIE Cottbus U19 (Niemcy) 0:0
STILON Gorzów Wielkopolski
VINETA Wolin (III liga) 1:1
BŁĘKITNI Stargard Szczeciński (II liga) 0:3
ŚLĄSK II Wrocław (III liga) 0:3
ŚWIT SKOLWIN Szczecin (III liga) 4:1
HUTNIK Szczecin (IV liga) 1:3
TSG Neustrelitz (Niemcy) 0:4
MEPROZET Stare Kurowo (IV liga) 6:4
POGOŃ II Szczecin (III liga) 2:5
ENERGETYK Gryfino (IV liga) 2:3
ODRA Gorzyca (IV liga) 4:0
VICTORIA Seelow (Niemcy) 1:1
ILANKA Rzepin
FALUBAZ Zielona Góra (III liga) 1:0
SPÓJNIA Ośno Lubuskie (IV liga) 0:1
SANTOS Świebodzin (IV liga) 0:1
VICTORIA Seelow (Niemcy) 2:4
JEZIORAK Szczecin (IV liga) 2:3
TS Przylep
TĘCZA Krosno Odrzańskie (klasa okręgowa) 3:3
FALUBAZ Zielona Góra (CLJ) 3:1
PŁOMIEŃ Przyprostynia (IV liga) 6:2
CHYNOWIANKA Zielona Góra (klasa "A") 6:0
PIAST Czerwieńsk (klasa Okręgowa) 3:1
ZAP SYRENA Zbąszynek
POLONIA Leszno (IV liga) 1:3
GKS Dopiewo (IV liga) 0:0
ORZEŁ Międzyrzecz (klasa okręgowa) 4:2
BŁĘKITNI Ołobok (klasa okręgowa) 9:1
WARTA Międzychód (IV liga) 1:2
FORMACJA PORT 2000 Mostki
FALUBAZ Zielona Góra (III liga) 2:0
ORZEŁ Międzyrzecz (klasa okręgowa) 7:4
PIAST Karnin (Gorzów Wielkopolski)
SPÓJNIA Ośno Lubuskie (IV liga) 1:1
WARTA Gorzów Wielkopolski (klasa okręgowa) 2:3
MEPROZET Stare Kurowo (IV liga) 2:0
ORZEŁ Międzyrzecz (klasa okręgowa) 1:1
SPÓJNIA Ośno Lubuskie
PIAST Karnin (Gorzów Wlkp.)(IV liga) 1:1
ILANKA Rzepin (IV liga) 1:0
POLONIA Słubice (klasa okręgowa) 1:1
ORZEŁ Międzyrzecz (klasa okręgowa) 2:0
SPROTAVIA Szprotawa
DĄB Przybyszów (Sława)(IV liga) 2:0
RG Football Agency (Brazylia) 1:1
PROMIEŃ Żary (klasa okręgowa) 1:2
CARINA Gubin (klasa okręgowa) 2:0
CZARNI Żagań (klasa okręgowa) 2:1
ODRA Bytom Odrzański (IV liga) 2:5
SANTOS Świebodzin
FALUBAZ Zielona Góra (CLJ) 3:2
ARKA Nowa Sól (IV liga) 2:2
ILANKA Rzepin (IV liga) 1:0
ZJEDNOCZENI Przytoczna (klasa okręgowa) 1:4
ORZEŁ Międzyrzecz (klasa okręgowa) 4:5
LUBUSZANIN Drezdenko
NOTEĆ Rusko (klasa okręgowa) 2:0
LUBUSZANIN Trzcianka (IV liga) 3:1
DĄB Przybyszów (Sława)
SPROTAVIA Szprotawa (IV liga) 0:2
ODRA Bytom Odrzański (IV liga) 3:1
CHROBRY II Głogów (IV liga) 3:2
ARKA Nowa Sól
CARINA Gubin (klasa okręgowa) 7:3
SANTOS Świebodzin (IV liga) 2:2
FALUBAZ Zielona Góra (CLJ) 2:3
CHROBRY II Głogów (IV liga) 1:0
ODRA Nietków (klasa okręgowa) 1:1
FALUBAZ Zielona Góra (III liga) 1:3
MEPROZET Stare Kurowo
STILON Gorzów Wielkopolski (IV liga) 4:6
PIAST Karnin (Gorzów Wielkopolski)(IV liga) 0:2
WARTA Gorzów Wielkopolski (klasa okręgowa) 2:2
CZARNI Witnica
WARTA Gorzów Wlkp. (klasa okręgowa) 1:1
SPARTAK Deszczno (klasa okręgowa) 8:2
ORZEŁ Międzyrzecz (klasa okręgowa) 4:5
BUDOWLANI Lubsko
ODRA Nietków (klasa okręgowa) 2:3
PROMIEŃ Żary (klasa okręgowa) 2:1
PIAST Iłowa (klasa okręgowa) 3:3
TĘCZA Krosno Odrzańskie (klasa okręgowa) 3:5
UNIA Kunice (Żary)(klasa okręgowa) 3:3
ODRA Górzyca
TĘCZA Krosno Odrzańskie (klasa okręgowa) 2:5
STILON Gorzów Wielkopolski (IV liga) 0:4
ODRA Bytom Odrzański
POGOŃ Przyborów (klasa "A") 3:0
DĄB Przybyszów (IV liga) 1:3
STAL Chocianów (IV liga) 0:1
SPROTAVIA Szprotawa (IV liga) 5:2
KORONA Kożuchów
ODRA Nietków (klasa okręgowa) 1:0
FALUBAZ Zielona Góra (III liga) 1:2
MIESZKO Konotop (klasa "A") 5:0
POGOŃ Przyborów (klasa "A") 0:2
ZAGŁĘBIE II Lubin (IV liga) 0:1
TĘCZA Krosno Odrzańskie
TS Przylep (IV liga) 3:3
ODRA Górzyca (IV liga) 5:2
ALFA Jaromirowice (klasa "A") 1:1
BUDOWLANI Lubsko (IV liga) 5:3
CARINA Gubin
ARKA Nowa Sól (IV liga) 3:7
POLONIA Słubice (klasa okręgowa) 1:2
FALUBAZ Zielona Góra (CLJ) 5:2
SPROTAVIA Szprotawa (IV liga) 0:2
PROMIEŃ Żary
BKS Bolesławiec (klasa "A") 4:2
BUDOWLANI Lubsko (IV liga) 1:2
SPROTAVIA Szprotawa (IV liga) 2:1
PIAST Iłowa (klasa okręgowa) 1:2
ZAMET Przemków (IV liga) 3:0
VICTORIA Ruszów (klasa "A") 2:1
PIAST Iłowa (IV liga) 2:1
PIAST Iłowa
HUTNIK Pieńsk (klasa okręgowa) 7:1
SPARTA Zebrzydowa (klasa okręgowa) 4:1
LSV Neustadt Spree (Niemcy) 3:3
ZAMET Przemków (IV liga) 1:4
PROMIEŃ Żary (klasa okręgowa) 2:1
PIAST Wykroty (IV liga) 6:2
BUDOWLANI Lubsko (IV liga) 3:3
UNIA Kunice (Żary)(klasa okręgowa) 2:5
PROMIEŃ Żary (klasa okręgowa) 1:2
CZARNI Żagań
PIAST Wykroty (IV liga) 0:2
SPROTAVIA Szprotawa (IV liga) 1:2
BŁĘKITNI Ołobok
ORZEŁ Międzyrzecz (klasa okręgowa) 2:3
ZAP SYRENA Zbąszynek (IV liga) 1:9
AMATOR Bobrowniki
BŁĘKITNI Lubięcin (klasa "A") 12:4
MKS Nowe Miasteczko (klasa "A") 8:0
GKS Siedlisko (klasa okręgowa) 4:2
POGOŃ Przyborów (klasa "A") 6:3
ODRA Nietków
BUDOWLANI Lubsko (IV liga) 3:2
KORONA Kożuchów (IV liga) 0:1
PIAST Czerwieńsk (klasa okręgowa) 2:1
FALUBAZ Zielona Góra (III liga) 1:8
ARKA Nowa Sól (IV liga) 1:1
FALUBAZ Zielona Góra (CLJ) 2:6
UNIA Kunice (Żary)
RELAX Grabice (klasa "A") 3:4
CZARNI Jelenin (klasa "A") 9:1
PIAST Iłowa (klasa okręgowa) 5:2
VICTORIA Ruszów (klasa "A") 1:2
BUDOWLANI Lubsko (IV liga) 3:3
KORONA Wschowa
?
ZJEDNOCZENI Lubrza
SCHNUG Chociule (klasa "A") 7:3
STAL Sulęcin (klasa okręgowa) 3:3
ZRYW Rzeczyca
DRZONKOWIANKA SKP Kisielin (klasa "A") 3:1
MEWA Cigacice
SPARTA Łężyca (klasa "A") 8:4
ZORZA Ochla
PIAST Czerwieńsk (klasa okręgowa) 2:4
GKS Siedlisko
AMATOR Bobrowniki (klasa okręgowa) 2:4
ZJEDNOCZENI Przytoczna
SANTOS Świebodzin (IV liga) 4:1
WARTA Słońsk
?
WARTA Gorzów Wielkopolski
CZARNI Witnica (IV liga) 1:1
PIAST Karnin (Gorzów Wielkopolski)(IV liga) 3:2
DĄB Dębno (IV liga) 4:4
MEPROZET Stare Kurowo (IV liga) 2:2
ORZEŁ Międzyrzecz
BŁĘKITNI Ołobok (klasa okręgowa) 3:2
ZAP SYRENA Zbąszynek (IV liga) 2:4
CZARNI Witnica (IV liga) 5:4
FORMACJA PORT 2000 Mostki (IV liga) 4:7
FALUBAZ Zielona Góra (III liga) 1:8
PIAST Karnin (Gorzów Wielkopolski)(IV liga) 1:1
SANTOS Świebodzin (IV liga) 5:4
SPÓJNIA Ośno Lubuskie (IV liga) 0:2
SPARTAK Deszczno
CZARNI Witnica (IV liga) 2:8
POLONIA Słubice
CARINA Gubin (klasa okręgowa) 2:1
UNIA Swarzędz (IV liga) 0:6
SPÓJNIA Ośno Lubuskie (IV liga) 1:1
TOROMA Torzym
?
LZS Bobrówko
?
GKS Bledzew
SOKÓŁ Gośćim (klasa "A") 2:2
RADOWIAK Drezdenko
?
STAL Sulęcin
ZJEDNOCZENI Lubrza (klasa okręgowa) 3:3
SKP Słubice (klasa "A") 1:3
CELULOZA Kostrzyn n/O
UKS DWÓJKA Kostrzyn n/O (J) 4:3
POLONIA Lipki Wielkie
?
PIONIER Zwierzyn
?
RÓŻA Różanki
UNIA Dolice (klasa okręgowa) 12:1
ARKA Mierzęcin (klasa "A") 3:5
DELTA Stare Polichno (klasa "A") 5:3
WARTA Gorzów Wielkopolski (LJ) 2:1
LEŚNIK Rąpin (klasa "A") 5:8
KASZTELANIA Santok
?