III liga dolnośląsko - lubuska (koniec rozgrywek) :
(Po sezonie 2015/16 następuje reorganizacja III ligi, z 8 grup zostaną
utworzone 4 grupy po 16/18 drużyn)
miejsca 1/7 - utrzymanie
miejsca 8/18 - spadek z III ligi
1. GÓRNIK Wałbrzych, 78 pkt.
2. KP Polkowice, 78 pkt.
3. ŚLĘZA Wrocław, 65 pkt.
4. MIEDŻ II Legnica, 64 pkt.
5. LECHIA Dżierżoniów, 63 pkt.
6. ŚLĄSK II Wrocław, 63 pkt.
7. PIAST Żmigród, 57 pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------------
8. FORMACJA PORT 2000 Mostki, 56 pkt.
9. STILON Gorzów Wielkopolski, 55 pkt.
10. ZAGŁĘBIE Lubin, 54 pkt.
11. FOTO-HIGIENA Gać, 48 pkt.
12. ILANKA Rzepin, 43 pkt.
13. POLONIA-STAL Świdnica, 42 pkt.
14. PIAST Karnin (Gorzów Wielkopolski), 33 pkt.
15. KARKONOSZE Jelenia Góra, 30 pkt.
16. BUDOWLANI Lubsko, 18 pkt.
17. BYSTRZYCA Kąty Wrocławskie, 14 pkt.
18. KP Brzeg Dolny, -- pkt. (wycofał się z rozgrywek)
******************************************************************
IV liga lubuska (koniec rozgrywek) :
(W sezonie 2016/17 IV liga lubuska będzie liczyć 18 drużyn)
miejsce 1 - awans do III ligi
miejsca 2/10 - utrzymanie
miejsca 11/16 - spadek z IV ligi
1. FALUBAZ Zielona Góra, 68 pkt.
-----------------------------------------------------------------------------------------
2. SANTOS Świebodzin, 64 pkt.
3. ARKA Nowa Sól, 58 pkt.
4. SPÓJNIA Ośno Lubuskie, 53 pkt.
5. DĄB Przybyszów, 50 pkt.
6. LUBUSZANIN Drezdenko, 48 pkt.
7. CZARNI Witnica, 48 pkt.
8. SYRENA Zbąszynek, 47 pkt.
9. SPROTAVIA Szprotawa, 43 pkt.
10. ODRA Bytom Odrzański, 40 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
11. TĘCZA Krosno Odrzańskie, 39 pkt.
12. STAL Sulęcin, 34 pkt.
13. PIAST Iłowa, 33 pkt.
14. PROMIEŃ Żary, 32 pkt.
15. KASZTELANIA Santok, 9 pkt.
16. ŁUCZNIK Strzelce Krajeńskie, -- pkt. (wycofał się z rozgrywek)
*****************************************************************
Klasa Okręgowa Zielona Góra (koniec rozgrywek) :
miejsce 1/2 - awans do IV ligi
miejsca 3/11 - utrzymanie
miejsca 12/16 - spadek z klasy okręgowej
1. TS Przylep, 74 pkt.
2. KORONA Kożuchów, 60 pkt.
-----------------------------------------------------------------------------------------
3. AMATOR Bobrowniki, 57 pkt.
4. ODRA Nietków, 52 pkt.
5. CZARNI Żagań, 47 pkt.
6. CARINA Gubin, 47 pkt.
7. BŁĘKITNI Ołobok, 45 pkt.
8. ZJEDNOCZENI Lubrza, 44 pkt.
9. PIAST Czerwieńsk, 44 pkt.
10. CZARNI Rudno, 43 pkt.
11. GKS Siedlisko, 42 pkt.
---------------------------------------------------------------------------------------
12. ZRYW Rzeczyca, 42 pkt.
13. START Płoty, 32 pkt.
14. BŁĘKITNI Olbrachtów, 29 pkt.
15. DELTA Sieniawa Żarska, 13 pkt.
16. TRAMP Osiecznica, 7 pkt.
*****************************************************************
Klasa Okręgowa Gorzów Wlkp. (1 kolejka do zakończenia rozgrywek) :
miejsce 1/2 - awans do IV ligi
miejsca 3/13 - utrzymanie
miejsca 14/16 - spadek z klasy okręgowej
1. ODRA Górzyca, 67 pkt.
2. MEPROZET Stare Kurowo, 55 pkt.
-----------------------------------------------------------------------------------------
3. WARTA Gorzów Wielkopolski, 55 pkt.
4. ZJEDNOCZENI Przytoczna, 53 pkt.
5. POLONIA Słubice, 52 pkt.
6. POLONIA Lipki Wielkie, 48 pkt.
7. LZS Bobrówko, 45 pkt.
8. ORZEŁ Międzyrzecz, 42 pkt.
9. SPARTAK Deszczno, 42 pkt.
10. CELULOZA Kostrzyn n/O, 42 pkt.
11. WARTA Słońsk, 39 pkt.
12. RADOWIAK Drezdenko, 38 pkt.
13. GKP Pszczew, 30 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
14. GKS Bledzew, 29 pkt.
15. MUSZELKA Ogardy, 18 pkt.
16. ISKRA Janczewo, 6 pkt.
*****************************************************************
Klasa "A" Zielona Góra I (koniec rozgrywek) :
1. MEWA Cigacice, 53 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. SOKÓŁ Dąbrówka Wlkp., 46 pkt.
3. KLON Babimost, 45 pkt.
****************************************************************
Klasa "A" Zielona Góra II (koniec rozgrywek) :
1. ZORZA Ochla, 67 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. ALFA Jaromirowice, 62 pkt.
3. HAMAR Górzyn, 52 pkt.
****************************************************************
Klasa "A" Zielona Góra III (koniec rozgrywek) :
1. KORONA Wschowa, 61 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. PIAST PARKOVIA Trzebiechów, 54 pkt.
3. MIESZKO Konotop, 45 pkt.
***************************************************************
Klasa "A" Zielona Góra IV (koniec rozgrywek) :
1. UNIA Kunice (Żary), 67 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. BESKID Bożnów, 51 pkt.
3. STAL Jasień, 48 pkt.
***************************************************************
Klasa "A" Gorzów Wlkp. I (1 kolejka do zakończenia rozgrywek) :
1. RÓŻA Różanki, 67 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. ORZEŁ Trzcinna, 51 pkt.
3. KOSMOS 78 Rudnica, 46 pkt.
***************************************************************
Klasa "A" Gorzów Wlkp. II (1 kolejka do zakończenia rozgrywek) :
1. TOROMA Torzym, 69 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. SKP Słubice, 60 pkt.
3. ZIELONI Lubiechnia Wielka, 53 pkt.
***************************************************************
Klasa "A" Gorzów Wlkp. III (1 kolejka do zakończenia rozgrywek) :
1. PIONIER Zwierzyn, 64 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. LEŚNIK Rąpin, 60 pkt.
3. BŁĘKITNI Dobiegniew, 51 pkt.