III liga dolnośląsko - lubuska (1 kolejka do zakończenia rozgrywek) :
(Po sezonie 2015/16 następuje reorganizacja III ligi, z 8 grup zostaną
utworzone 4 grupy po 16 drużyn)
miejsce 1 - baraż o II ligę
miejsca 2/7 - utrzymanie
miejsce 8 - utrzymanie po wygranym barażu przez 1 drużynę
miejsca 9/18 - spadek z III ligi
1. GÓRNIK Wałbrzych, 75 pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
2. KP Polkowice, 75 pkt.
3. ŚLĘZA Wrocław, 65 pkt.
4. MIEDŻ II Legnica, 64 pkt.
5. LECHIA Dżierżoniów, 63 pkt.
6. ŚLĄSK II Wrocław, 60 pkt.
7. PIAST Żmigród, 54 pkt.
---------------------------------------------------------------------------------------
8. ZAGŁĘBIE II Lubin, 54 pkt.
----------------------------------------------------------------------------------------
9. FORMACJA PORT 2000 Mostki, 53 pkt.
10. STILON Gorzów Wielkopolski, 52 pkt.
11. FOTO-HIGIENA Gać, 45 pkt.
12. POLONIA-STAL Świdnica, 42 pkt.
13. ILANKA Rzepin, 42 pkt.
14. PIAST Karnin (Gorzów Wielkopolski), 33 pkt.
15. KARKONOSZE Jelenia Góra, 29 pkt.
16. BUDOWLANI Lubsko, 16 pkt.
17. BYSTRZYCA Kąty Wrocławskie, 14 pkt.
18. KP Brzeg Dolny, -- pkt. (wycofał się z rozgrywek)
******************************************************************
IV liga lubuska (2 kolejki do zakończenia rozgrywek) :
(W sezonie 2016/17 IV liga lubuska będzie liczyć 18 drużyn)
miejsce 1 - awans do III ligi
miejsca 2/10 - utrzymanie
miejsca 11/16 - spadek z IV ligi
1. FALUBAZ Zielona Góra, 62 pkt.
-----------------------------------------------------------------------------------------
2. SANTOS Świebodzin, 61 pkt.
3. ARKA Nowa Sól, 55 pkt.
4. SPÓJNIA Ośno Lubuskie, 50 pkt.
5. DĄB Przybyszów, 47 pkt.
6. LUBUSZANIN Drezdenko, 45 pkt.
7. SYRENA Zbąszynek, 44 pkt.
8. CZARNI Witnica, 42 pkt.
9. SPROTAVIA Szprotawa, 40 pkt.
10. ODRA Bytom Odrzański, 34 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
11. TĘCZA Krosno Odrzańskie, 33 pkt.
12. PIAST Iłowa, 33 pkt.
13. PROMIEŃ Żary, 32 pkt.
14. STAL Sulęcin, 31 pkt.
15. KASZTELANIA Santok, 9 pkt.
16. ŁUCZNIK Strzelce Krajeńskie, -- pkt. (wycofał się z rozgrywek)
*****************************************************************
Klasa Okręgowa Zielona Góra (2 kolejki do zakończenia rozgrywek) :
miejsce 1/2 - awans do IV ligi
miejsca 3/11 - utrzymanie
miejsca 12/16 - spadek z klasy okręgowej
1. TS Przylep, 68 pkt.
2. KORONA Kożuchów, 57 pkt.
-----------------------------------------------------------------------------------------
3. AMATOR Bobrowniki, 57 pkt.
4. ODRA Nietków, 52 pkt.
5. CARINA Gubin, 47 pkt.
6. BŁĘKITNI Ołobok, 42 pkt.
- TS Przylep (dom)
- ODRA Nietków (wyjazd)
7. ZJEDNOCZENI Lubrza, 41 pkt.
- CZARNI Rudno (wyjazd)
- KORONA Kożuchów (dom)
8. GKS Siedlisko, 41 pkt.
- CZARNI Żagań (wyjazd)
- ZRYW Rzeczyca (dom)
9. CZARNI Żagań, 41 pkt.
- GKS Siedlisko (dom)
- START Płoty (wyjazd)
10. PIAST Czerwieńsk, 38 pkt.
- CARINA Gubin (wyjazd)
- DELTA Sieniawa Żarska (dom)
11. ZRYW Rzeczyca, 38 pkt.
- AMATOR Bobrowniki (dom)
- GKS Siedlisko (wyjazd)
---------------------------------------------------------------------------------------
12. CZARNI Rudno, 37 pkt.
- ZJEDNOCZENI Lubrza (dom)
- AMATOR Bobrowniki (wyjazd)
13. START Płoty, 29 pkt.
14. BŁĘKITNI Olbrachtów, 29 pkt.
15. DELTA Sieniawa Żarska, 13 pkt.
16. TRAMP Osiecznica, 4 pkt.
*****************************************************************
Klasa Okręgowa Gorzów Wlkp. (3 kolejki do zakończenia rozgrywek) :
miejsce 1/2 - awans do IV ligi
miejsca 3/13 - utrzymanie
miejsca 14/16 - spadek z klasy okręgowej
1. ODRA Górzyca, 61 pkt.
2. ZJEDNOCZENI Przytoczna, 50 pkt.
-----------------------------------------------------------------------------------------
3. POLONIA Słubice, 49 pkt.
4. MEPROZET Stare Kurowo, 49 pkt.
5. WARTA Gorzów Wielkopolski, 49 pkt.
6. POLONIA Lipki Wielkie, 48 pkt.
7. LZS Bobrówko, 42 pkt.
8. SPARTAK Deszczno, 41 pkt.
9. CELULOZA Kostrzyn n/O, 38 pkt.
10. WARTA Słońsk, 38 pkt.
11. ORZEŁ Międzyrzecz, 36 pkt.
12. RADOWIAK Drezdenko, 34 pkt.
13. GKS Bledzew, 29 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
14. GKP Pszczew, 27 pkt.
15. MUSZELKA Ogardy, 18 pkt.
16. ISKRA Janczewo, 6 pkt.
*****************************************************************
Klasa "A" Zielona Góra I (2 kolejki do zakończenia rozgrywek) :
1. MEWA Cigacice, 50 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. KLON Babimost, 45 pkt.
3. SOKÓŁ Dąbrówka Wlkp., 42 pkt.
*****************************************************************
Klasa "A" Zielona Góra II (2 kolejki do zakończenia rozgrywek) :
1. ZORZA Ochla , 63 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. ALFA Jaromirowice, 56 pkt.
3. HAMAR Górzyn, 49 pkt.
****************************************************************
Klasa "A" Zielona Góra III (2 kolejki do zakończenia rozgrywek) :
1. KORONA Wschowa, 55 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. PIAST PARKOVIA Trzebiechów, 51 pkt.
3. MIESZKO Konotop, 45 pkt.
***************************************************************
Klasa "A" Zielona Góra IV (2 kolejki do zakończenia rozgrywek) :
1. UNIA Kunice (Żary), 61 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. BESKID Bożnów, 49 pkt.
3. STAL Jasień, 47 pkt.
***************************************************************
Klasa "A" Gorzów Wlkp. I (3 kolejki do zakończenia rozgrywek) :
1. RÓŻA Różanki, 61 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. ORZEŁ Trzcinna, 45 pkt.
3. KOSMOS 78 Rudnica, 40 pkt.
***************************************************************
Klasa "A" Gorzów Wlkp. II (3 kolejki do zakończenia rozgrywek) :
1. TOROMA Torzym, 63 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. SKP Słubice, 54 pkt.
3. ZIELONI Lubiechnia Wielka, 50 pkt.
***************************************************************
Klasa "A" Gorzów Wlkp. III (3 kolejki do zakończenia rozgrywek) :
1. PIONIER Zwierzyn, 60 pkt.
------------------------------------------------------------------------------------------
2. LEŚNIK Rąpin, 57 pkt.
3. BŁĘKITNI Dobiegniew, 45 pkt.