|
Klasa Okręgowa » Zielona Góra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
1. | ŁKS Łęknica | 18 |
2. | ZORZA Ochla | 15 |
3. | PROMIEŃ Żary | 15 |
4. | POGOŃ Przyborów | 15 |
5. | KADO Górzyn | 12 |
6. | ODRA Bytom Odrzański | 11 |
7. | DAR-BOL ALFA Jaromirowice | 10 |
8. | SPROTAVIA Szprotawa | 10 |
9. | UNIA Kunice (Żary) | 10 |
10. | CHYNOWIANKA Zielona Góra | 9 |
11. | SPARTA Grabik | 9 |
12. | BUDOWLANI Lubsko | 8 |
13. | PIAST INEX Czerwieńsk | 8 |
14. | LECH Sulechów | 6 |
15. | MIESZKO Konotop | 5 |
16. | GKS Siedlisko | 3 |
17. | DRZONKOWIANKA Racula | 1 |
18. | DELTA Sieniawa Zarska | 1 |
1. | BUDOWLANI Lubsko | 15 |
2. | ZORZA Ochla | 13 |
3. | PROMIEŃ Żary | 12 |
4. | ŁKS Łęknica | 9 |
5. | PIAST INEX Czerwieńsk | 9 |
6. | UNIA Kunice (Żary) | 8 |
7. | POGOŃ Przyborów | 8 |
8. | KADO Górzyn | 6 |
9. | ODRA Bytom Odrzański | 6 |
10. | MIESZKO Konotop | 6 |
11. | SPROTAVIA Szprotawa | 4 |
12. | CHYNOWIANKA Zielona Góra | 4 |
13. | DRZONKOWIANKA Racula | 4 |
14. | DAR-BOL ALFA Jaromirowice | 1 |
15. | DELTA Sieniawa Żarska | 1 |
16. | GKS Siedlisko | 0 |
17. | SPARTA Grabik | 0 |
18. | LECH Sulechów | 0 |
dzisiaj: 181, wczoraj: 73
ogółem: 3 773 889
statystyki szczegółowe
1. | Łukasz Hanc | 19.42 |
2. | Dawid Kaczor | 17.42 |
3. | Jacek Fleszar | 16.40 |
1. | Łukasz Hanc | 14 |
2. | Dawid Kaczor | 6 |
3. | Jakub Turowski | 5 |
1. | Kamil Wojnarowski | 4 |
1. | Jacek Hajdasz | 4 |
1. | Grzegorz Lipiński | 4 |
1. | Łukasz Hanc | 15 |
2. | Jakub Turowski | 9 |
3. | Grzegorz Lipiński | 8 |
1. | Jacek Fleszar | 1440 |
2. | Dawid Kaczor | 1377 |
3. | Maciej Kamiński | 1271 |
1. | Maciej Kamiński | 5 |
2. | Paweł Koseski | 4 |
3. | Jacek Hajdasz | 3 |
--- | --- | --- |
1. | Jacek Fleszar | 16 |
1. | Dawid Kaczor | 16 |
3. | Kamil Wojnarowski | 14 |
1. | Jacek Fleszar | 16 |
2. | Dawid Kaczor | 14 |
3. | Maciej Kamiński | 12 |
1. | Marcin Wawrzyniak | 1 |
1. | Filip Kiszkurno | 1 |
1. | Paweł Kasprzak | 1 |
1. | Piotr Jasinowski | 1 |
1. | Paweł Koseski | 1 |
1. | Maciej Kamiński | 1 |
R | D | W | |
---|---|---|---|
Zwycięskie | 0 | 0 | 0 |
Remisowe | 1 | 1 | 0 |
Przegrane | 0 | 0 | 0 |
Bez porażki | 1 | 1 | 0 |
Bez zwycięstwa | 1 | 1 | 0 |
Ze zdob. golem | 1 | 1 | 0 |
Bez zdob. gola | 0 | 0 | 0 |
Ze strac. golem | 1 | 1 | 0 |
Bez strac. gola | 0 | 0 | 0 |
R | D | W | |
---|---|---|---|
Zwycięstwa | 0 | 0 | 0 |
Remisy | 1 | 1 | 0 |
Porażki | 0 | 0 | 0 |
Gole zdobyte | 2 | 2 | 0 |
Gole stracone | 2 | 2 | 0 |
Żółte kartki | 1 | 1 | 0 |
Czerwone kartki | 0 | 0 | 0 |
Minuta | R | D | W |
---|---|---|---|
0 - 15 | 0 | 0 | 0 |
16 - 30 | 2 | 2 | 0 |
31 - 45 +45 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
46 - 60 | 0 | 0 | 0 |
61 - 75 | 0 | 0 | 0 |
76 - 90 +90 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
Minuta | R | D | W |
---|---|---|---|
0 - 15 | 1 | 1 | 0 |
16 - 30 | 1 | 1 | 0 |
31 - 45 +45 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
46 - 60 | 0 | 0 | 0 |
61 - 75 | 0 | 0 | 0 |
76 - 90 +90 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
Wtorkową wygraną 3:2 nad Spartą Nietkowice Piastowcy
zakończyli gry eliminacyjne w Pucharze Burmistrza 2016.
Po dwóch spotkaniach Piast zgromadził komplet punktów (6)
tym samym zajmując w swojej grupie 1 miejsce.
Finał turnieju zaplanowano na 18 czerwca (Stadion Miejski).
31.05.2016, Czerwieńsk, Puchar Burmistrza 2016
Bramki dla Piasta zdobyli :
Grzegorz Lipiński, Łukasz Hanc, Łukasz Michalski
PIAST Czerwieńsk
Andrzej Solecki, Jacek Fleszar, Damian Świniarek
Marcin Szańczuk, Grzegorz Lipiński, Dawid Kaczor
Łukasz Michalski, Miłosz Stadnik, Kamil Wojnarowski
Daniel Mazur, Patryk Piekarzewicz, Szymon Lipiński
Marcel Janicki, Dawid Karbownik, Łukasz Hanc