- autor: Nasz Piast, 2016-05-24 21:47
-
BŁĘKITNI Ołobok - PIAST Czerwieńsk
Klasa Okręgowa ZG - 27 kolejka, 25.05.2016, 17.00
Historia spotkań (ostatnie 10 sezonów) :
31.10.2015 PIAST - BŁĘKITNI 2:0 (klasa okręgowa)
***************************************************
Sędziowie :
Marek Gawor (sędzia główny)
Arkadiusz Witamborski (asystent 1)
Marcin Bieniek (asystent 2)
**************************************************
BŁĘKITNI Ołobok :
Najlepszy strzelec : Robert Brejdak - 15 bramek
| Mecze | Wygrane | Remisy | Porażki | Pkt. | Bramki | Bilans | |
WSZYSTKIE SPOTKANIA | 26 | 11 | 6 | 9 | 39 | 50-45 | +5 | |
SPOTKANIA U SIEBIE | 13 | 5 | 4 | 4 | 19 | 28-25 | +3 | |
SPOTKANIA WYJAZDOWE | 13 | 6 | 2 | 5 | 20 | 22-20 | +2 | |
Ostatnie 5 spotkań :
22 | BŁĘKITNI Ołobok | BŁĘKITNI Olbrachtów | 0:0 | |
23 | CZARNI Żagań | BŁĘKITNI Ołobok | 1:1 | |
24 | BŁĘKITNI Ołobok | ZRYW Rzeczyca | 3:2 | |
25 | CZARNI Rudno | BŁĘKITNI Ołobok | 2:1 | |
26 | BŁĘKITNI Ołobok | KORONA Kożuchów | 2:2 | |
**************************************************
PIAST Czerwieńsk :
Kadra na mecz z Błękitnymi Ołobok :
Bramkarze :
Jacek Fleszar, Andrzej Solecki
Obrońcy :
Kamil Wojnarowski, Marcin Gałka, Jakub Szymański, Dawid Kaczor
Pomocnicy :
Grzegorz Lipiński, Łukasz Michalski, Miłosz Stadnik, Maciej Pieczarka
Damian Świniarek, Maciej Kamiński, Marcin Szańczuk, Daniel Mazur
Napastnicy :
Jakub Turowski, Łukasz Hanc
Najlepszy strzelec : Grzegorz Lipiński, Łukasz Hanc - po 11 bramek
Absencje zawodników : Mateusz Wójtowicz
Piotr Jasinowski , Jacek Kryś , Marcin Wawrzyniak
| Mecze | Wygrane | Remisy | Porażki | Pkt. | Bramki | Bilans | |
WSZYSTKIE SPOTKANIA | 26 | 10 | 5 | 11 | 35 | 52-47 | +5 | |
SPOTKANIA U SIEBIE | 13 | 5 | 4 | 4 | 19 | 32-23 | +9 | |
SPOTKANIA WYJAZDOWE | 13 | 5 | 1 | 7 | 16 | 20-24 | -4 | |
Ostatnie 5 spotkań :
22 | PIAST Czerwieńsk | AMATOR Bobrowniki | 3:4 | |
23 | CZARNI Rudno | PIAST Czerwieńsk | 3:2 | |
24 | PIAST Czerwieńsk | GKS Siedlisko | 1:1 | |
25 | KORONA Kożuchów | PIAST Czerwieńsk | 1:0 | |
26 | PIAST Czerwieńsk | START Płoty | 2:2 | |
27 kolejka (25.05) :
27 | 2016-05-25 | TRAMP Osiecznica | | START Płoty | 17:00 |
27 | 2016-05-25 | DELTA Sieniawa Żarska | | GKS Siedlisko | 17:00 |
27 | 2016-05-25 | BŁĘKITNI Olbrachtów | | AMATOR Bobrowniki | 17:00 |
27 | 2016-05-25 | CZARNI Żagań | | ZJEDNOCZENI Lubrza | 18:00 |
27 | 2016-05-25 | ZRYW Rzeczyca | | ODRA Nietków | 17:30 |
27 | 2016-05-25 | CZARNI Rudno | | TS Przylep | 17:00 |
27 | 2016-05-25 | KORONA Kożuchów | | CARINA Gubin | 17:00 |
27 | 2016-05-25 | BŁĘKITNI Ołobok | | PIAST Czerwieńsk | 17:00 |
v