- autor: Nasz Piast, 2016-05-13 20:11
-
KORONA Kożuchów - PIAST Czerwieńsk
Klasa Okręgowa ZG - 25 kolejka, 14.05.2016, 17.00
Historia spotkań (ostatnie 10 sezonów) :
28.10.2006 POLMO - PIAST 0:0 (klasa okręgowa)
02.06.2007 PIAST - POLMO 0:2 (klasa okręgowa)
11.08.2007 POLMO - PIAST 0:3 (klasa okręgowa)
15.03.2008 PIAST - POLMO 2:1 (klasa okręgowa)
13.09.2008 PIAST - KORONA 4:1 (IV liga lubuska)
25.04.2009 KORONA - PIAST 1:0 (IV liga lubuska)
14.11.2009 PIAST - KORONA 1:1 (IV liga lubuska)
12.06.2010 KORONA - PIAST 0:3 (IV liga lubuska)
25.08.2010 PIAST - KORONA 3:2 (IV liga lubuska)
26.03.2011 KORONA - PIAST 3:2 (IV liga lubuska)
20.10.2012 PIAST - KORONA 1:0 (IV liga lubuska)
01.06.2013 KORONA - PIAST 0:4 (IV liga lubuska)
07.09.2013 KORONA - PIAST 4:2 (IV liga lubuska)
01.05.2014 PIAST - KORONA 2:3 (IV liga lubuska)
17.10.2015 PIAST - KORONA 2:4 (Klasa Okręgowa)
razem - 15 meczy (7 zwycięstw Piasta, 2 remisy, 6 porażek, bramki 29:22)
dom - 8 meczy (4 zwycięstwa Piasta, 1 remis, 3 porażki, bramki 15:14)
wyjazd - 7 meczy (3 zwycięstwa Piasta, 1 remis, 3 porażki, bramki 14:8)
***************************************************
Sędziowie :
Jarosław Gałązka (sędzia główny)
Krzysztof Urban (asystent 1)
Mirosław Adamczyk (asystent 2)
**************************************************
KORONA Kożuchów :
Najlepszy strzelec : Mariusz Ekiert - 22 bramki
| Mecze | Wygrane | Remisy | Porażki | Pkt. | Bramki | Bilans | |
WSZYSTKIE SPOTKANIA | 24 | 16 | 3 | 5 | 51 | 58-31 | +27 | |
SPOTKANIA U SIEBIE | 12 | 9 | 1 | 2 | 28 | 34-11 | +23 | |
SPOTKANIA WYJAZDOWE | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 | 24-20 | +4 | |
Ostatnie 5 spotkań :
20 | KORONA Kożuchów | DELTA Sieniawa Żarska | 1:0 | |
21 | BŁĘKITNI Olbrachtów | KORONA Kożuchów | 5:1 | |
22 | KORONA Kożuchów | CZARNI Żagań | 2:0 | |
23 | ZRYW Rzeczyca | KORONA Kożuchów | 1:2 | |
24 | KORONA Kożuchów | CZARNI Rudno | 1:3 | |
**************************************************
PIAST Czerwieńsk :
Kadra na mecz z KORONĄ Kożuchów :
Bramkarze :
Andrzej Solecki, Jacek Fleszar
Obrońcy :
Dawid Kaczor, Kamil Wojnarowski, Marcin Gałka
Jakub Szymański
Pomocnicy :
Łukasz Michalski, Miłosz Stadnik, Maciej Pieczarka, Damian Świniarek
Maciej Kamiński, Marcin Szańczuk, Daniel Mazur
Napastnicy :
Jakub Turowski, Marcin Wawrzyniak
Najlepszy strzelec : Grzegorz Lipiński - 11 bramek
Absencje zawodników : Łukasz Hanc , Mateusz Wójtowicz , Piotr Jasinowski
Jacek Kryś , Grzegorz Lipiński
| Mecze | Wygrane | Remisy | Porażki | Pkt. | Bramki | Bilans | |
WSZYSTKIE SPOTKANIA | 24 | 10 | 4 | 10 | 34 | 50-44 | +6 | |
SPOTKANIA U SIEBIE | 12 | 5 | 3 | 4 | 18 | 30-21 | +9 | |
SPOTKANIA WYJAZDOWE | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | 20-23 | -3 | |
Ostatnie 5 spotkań :
20 | PIAST Czerwieńsk | ZJEDNOCZENI Lubrza | 2:1 | |
21 | ZRYW Rzeczyca | PIAST Czerwieńsk | 4:1 | |
22 | PIAST Czerwieńsk | AMATOR Bobrowniki | 3:4 | |
23 | CZARNI Rudno | PIAST Czerwieńsk | 3:2 | |
24 | PIAST Czerwieńsk | GKS Siedlisko | 1:1 | |
25 kolejka (14.05) :
25 | 2016-05-14 | START Płoty | | GKS Siedlisko | 17:00 |
25 | 2016-05-14 | TRAMP Osiecznica | | AMATOR Bobrowniki | 16:00 |
25 | 2016-05-14 | DELTA Sieniawa Żarska | | ZJEDNOCZENI Lubrza | 17:00 |
25 | 2016-05-14 | BŁĘKITNI Olbrachtów | | ODRA Nietków | 17:00 |
25 | 2016-05-14 | CZARNI Żagań | | TS Przylep | 17:00 |
25 | 2016-05-14 | ZRYW Rzeczyca | | CARINA Gubin | 17:00 |
25 | 2016-05-14 | CZARNI Rudno | | BŁĘKITNI Ołobok | 15:00 |
25 | 2016-05-14 | KORONA Kożuchów | | PIAST Czerwieńsk | 17:00 |