Historia spotkań (ostatnie 10 sezonów) :
15.09.2007 CARINA - PIAST 2:1 (klasa okręgowa)
19.04.2008 PIAST - CARINA 5:0 (klasa okręgowa)
18.09.2010 PIAST - CARINA 2:0 (IV liga lubuska)
23.04.2011 CARINA - PIAST 0:5 (IV liga lubuska)
22.10.2011 PIAST - CARINA 2:4 (klasa okręgowa)
26.05.2012 CARINA - PIAST 0:2 (kasa okręgowa)
razem - 6 meczy (4 zwycięstwa Piasta, 0 remisów, 2 porażki, bramki 17:6)
dom - 3 mecze (2 zwycięstwa Piasta, 0 remisów, 1 porażka, bramki 9:4)
wyjazd - 3 mecze (2 zwycięstwa Piasta, 0 remisów, 1 porażka, bramki 8:2)
PIAST Czerwieńsk :
Prawdopodobna pierwsza "11" Piasta :
Lipiński, Szymański, Szańczuk, Wójtowicz, Wojnarowski, Kaczor
Kamiński, Stadnik, Jasinowski, Turowski, Hanc
Najlepszy strzelec : Łukasz Hanc - 9 bramek
Absencje zawodników : Jacek Kryś , Andrzej Solecki
| Mecze | Wygrane | Remisy | Porażki | Pkt. | Bramki | Bilans | |
WSZYSTKIE SPOTKANIA | 13 | 5 | 3 | 5 | 18 | 31-24 | +7 | |
SPOTKANIA U SIEBIE | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 18-9 | +9 | |
SPOTKANIA WYJAZDOWE | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 13-15 | -2 | |
Ostatnie 5 spotkań Piasta :
9 | GKS Siedlisko | PIAST Czerwieńsk | 2:2 | |
10 | PIAST Czerwieńsk | KORONA Kożuchów | 2:4 | |
11 | START Płoty | PIAST Czerwieńsk | 2:1 | |
12 | PIAST Czerwieńsk | BŁĘKITNI Ołobok | 2:0 | |
13 | TRAMP Osiecznica | PIAST Czerwieńsk | 0:6 | |
CARINA Gubin (Pierwsza "11" z ostatniego meczu) :
Jonio, Drozdek, Fiedorowicz, Haraszkiewicz, Hryniewicz, Jankowski
Kancelarz, Mueller, Pasterniak, Purczyński, Sobolewski
Najlepszy strzelec : Przemysław Haraszkiewicz - 9 bramek
| Mecze | Wygrane | Remisy | Porażki | Pkt. | Bramki | Bilans | |
WSZYSTKIE SPOTKANIA | 13 | 8 | 1 | 4 | 25 | 28-15 | +13 | |
SPOTKANIA U SIEBIE | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 13-7 | +6 | |
SPOTKANIA WYJAZDOWE | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 15-8 | +7 | |
Ostatnie 5 spotkań Cariny :
9 | CZARNI Żagań | CARINA Gubin | 0:1 | |
10 | CARINA Gubin | ZRYW Rzeczyca | 0:0 | |
11 | CZARNI Rudno | CARINA Gubin | 0:4 | |
12 | CARINA Gubin | KORONA Kożuchów | 0:2 | |
13 | BŁĘKITNI Ołobok | CARINA Gubin | 4:5 | |
Pozostałe spotkania 14 kolejki (11.11) :
14 | 2015-11-11 | TRAMP Osiecznica | | DELTA Sieniawa Żarska | 14:00 |
14 | 2015-11-11 | START Płoty | | BŁĘKITNI Olbrachtów | 14:00 |
14 | 2015-11-11 | PIAST Czerwieńsk | | CARINA Gubin | 14:00 |
14 | 2015-11-11 | GKS Siedlisko | | CZARNI Żagań | 14:00 |
14 | 2015-11-11 | AMATOR Bobrowniki | | ZRYW Rzeczyca | 14:00 |
14 | 2015-11-11 | ZJEDNOCZENI Lubrza | | CZARNI Rudno | 13:00 |
14 | 2015-11-11 | TS Przylep | | BŁĘKITNI Ołobok | 13:00 |
14 | 2015-11-11 | ODRA Nietków | | KORONA Kożuchów | 13:00 |