Mecze towarzyskie lubuskich drużyn
Raport meczowy nr 1 (11.07 - 22.07)
III liga, IV liga, Klasa Okręgowa (ZG, GW)
III liga dolnośląsko - lubuska :
FORMACJA PORT 2000 Mostki :
(18.07) WARTA Poznań (III liga) - FORMACJA PORT 2000 3:5
STILON Gorzów Wlkp. :
(11.07) BŁĘKITNI Stargard Szczeciński (II liga) - STILON 3:1
(18.07) STILON - KOTWICA Kołobrzeg (II liga) 3:2 (Puchar Polski)
(22.07) STILON - WARTA Gorzów Wlkp. (kl."O") 6:0
PIAST Karnin / Gorzów Wlkp. :
(11.07) SPÓJNIA Ośno Lubuskie (IV liga) - PIAST 1:2
(18.07) PIAST - CZARNI Witnica (IV liga) 1:0
(21.07) ŚWIT Skolwin / Szczecin (III liga) - PIAST 0:0
ILANKA Rzepin :
(18.07) UKP FALUBAZ Zielona Góra (IV liga) - ILANKA 2:0
(22.07) ILANKA - DĄB Dębno (IV liga) 0:4
BUDOWLANI Lubsko :
(22.07) BUDOWLANI - PIAST Iłowa (IV liga) 3:4
..................................................................................................................
IV liga lubuska :
UKP FALUBAZ Zielona Góra :
(18.07) UKP FALUBAZ - ILANKA Rzepin (III liga) 2:0
(22.07) UKP FALUBAZ - PROMIEŃ Żary (IV liga) 0:0
DĄB Przybyszów :
(11.07) ARKA Nowa Sól (IV liga) - DĄB 4:3
(18.07) GROM Wolsztyn (IV liga) - DĄB 3:1
(22.07) DĄB - TS Przylep (kl."O") 0:2
TĘCZA Krosno Odrzańskie :
(18.07) TĘCZA - TS Przylep (kl."O") 2:1
(22.07) TĘCZA - PIAST Czerwieńsk (kl."O") 2:1
KASZTELANIA Santok :
(18.07) KASZTELANIA - WARTA Gorzów Wlkp. (kl."O") 1:2
SPÓJNIA Ośno Lubuskie :
(11.07) SPÓJNIA - PIAST Karnin / Gorzów Wlkp. 1:2
(18.07) SPÓJNIA - DĄB Dębno (IV liga) 1:1
(21.07) ODRA Górzyca (kl."O) - SPÓJNIA 0:5
CZARNI Witnica :
(18.07) PIAST Karnin / Gorzów Wlkp. - CZARNI 1:0
(21.07) CZARNI - CELULOZA Kostrzyn n/O 4:2
PIAST Iłowa :
(18.07) NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 e.V - PIAST 11:0
(22.07) BUDOWLANI Lubsko - PIAST 3:4
ZAP Zbąszynek :
(18.07) MAWIT Lwówek (IV liga) - ZAP 1:0
(22.07) ZAP - BAŁTYK Koszalin (CLJ) 1:2
ODRA Bytom Odrzański :
(18.07) CHROBRY II Głogów (IV liga) - ODRA 1:3
PROMIEŃ Żary :
(22.07) UKP FALUBAZ Zielona Góra (IV liga) - PROMIEŃ 0:0
ARKA Nowa Sól :
(11.07) ARKA - DĄB Przybyszów (IV liga) 4:3
SANTOS Świebodzin :
(15.07) SANTOS - ZJEDNOCZENI Przytoczna (kl."O") 9:0
(18.07) SANTOS - STAL Sulęcin (IV liga) 3:0
(22.07) SANTOS - ZRYW Rzeczyca (kl."O") 4:4
SPROTAVIA Szprotawa : ?
LUBUSZANIN Drezdenko : ?
STAL Sulęcin :
(18.07) SANTOS Świebodzin (IV liga) - STAL 3:0
ŁUCZNIK Strzelce Krajeńskie : ?
.....................................................................................................................
Klasa Okręgowa Zielona Góra :
TS Przylep :
(18.07) TĘCZA Krosno Odrzańskie (IV liga) - TS 2:1
(22.07) DĄB Przybyszów (IV liga) - TS 0:2
ODRA Nietków : ?
ZJEDNOCZENI Lubrza :
(18.07) ZJEDNOCZENI - ZJEDNOCZENI Przytoczna (kl."O") 2:6
AMATOR Bobrowniki : ?
GKS Siedlisko :
(11.07) GKS - CZARNI Rudno (kl."O") 2:5
START Płoty :
(17.07) START - PIAST Czerwieńsk (kl."O") 3:3
TRAMP Osiecznica : ?
DELTA Sieniawa Żarska : ?
BŁĘKITNI Olbrachtów : ?
CZARNI Żagań : ?
ZRYW Rzeczyca :
(22.07) SANTOS Świebodzin (IV liga) - ZRYW 4:4
CZARNI Rudno :
(11.07) GKS Siedlisko (kl."O") - CZARNI 2:5
(17.07) KORONA Kożuchów (KL."O") - CZARNI 2:5
KORONA Kożuchów :
(17.07) KORONA - CZARNI Rudno (kl."O") 2:5
BŁĘKITNI Ołobok : ?
CARINA Gubin : ?
.....................................................................................................................
Klasa Okręgowa Gorzów Wielkopolski :
ZJEDNOCZENI Przytoczna :
(15.07) SANTOS Świebodzin (IV liga) - ZJEDNOCZENI 9:0
(18.07) ZJEDNOCZENI Lubrza (kl."O") - ZJEDNOCZENI 2:6
MUSZELKA Ogardy : ?
CELULOZA Kostrzyn n/O :
(21.07) CZARNI Witnica (IV liga) - CELULOZA 4:2
POLONIA Słubice : ?
GKS Bledzew :
(18.07) WARTA Słońsk (kl."O") - GKS 3:5
SPARTAK Deszczno : ?
MEPROZET Stare Kurowo : ?
ODRA Górzyca :
(21.07) ODRA - SPÓJNIA Ośno Lubuskie (IV liga) 0:5
POLONIA Lipki Wielkie : ?
ORZEŁ Międzyrzecz : ?
WARTA Słońsk :
(18.07) WARTA - GKS Bledzew (kl."O") 3:5
GKP Pszczew : ?
RADOWIAK Drezdenko : ?
LZS Bobrówko : ?
WARTA Gorzów Wielkopolski :
(18.07) KASZTELANIA Santok (kl."O") - WARTA 1:2
(22.07) STILON Gorzów Wlkp. (III liga) - WARTA 6:0
ISKRA Janczewo : ?