|
Klasa Okręgowa » Zielona Góra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
1. | ŁKS Łęknica | 18 |
2. | ZORZA Ochla | 15 |
3. | PROMIEŃ Żary | 15 |
4. | POGOŃ Przyborów | 15 |
5. | KADO Górzyn | 12 |
6. | ODRA Bytom Odrzański | 11 |
7. | DAR-BOL ALFA Jaromirowice | 10 |
8. | SPROTAVIA Szprotawa | 10 |
9. | UNIA Kunice (Żary) | 10 |
10. | CHYNOWIANKA Zielona Góra | 9 |
11. | SPARTA Grabik | 9 |
12. | BUDOWLANI Lubsko | 8 |
13. | PIAST INEX Czerwieńsk | 8 |
14. | LECH Sulechów | 6 |
15. | MIESZKO Konotop | 5 |
16. | GKS Siedlisko | 3 |
17. | DRZONKOWIANKA Racula | 1 |
18. | DELTA Sieniawa Zarska | 1 |
1. | BUDOWLANI Lubsko | 15 |
2. | ZORZA Ochla | 13 |
3. | PROMIEŃ Żary | 12 |
4. | ŁKS Łęknica | 9 |
5. | PIAST INEX Czerwieńsk | 9 |
6. | UNIA Kunice (Żary) | 8 |
7. | POGOŃ Przyborów | 8 |
8. | KADO Górzyn | 6 |
9. | ODRA Bytom Odrzański | 6 |
10. | MIESZKO Konotop | 6 |
11. | SPROTAVIA Szprotawa | 4 |
12. | CHYNOWIANKA Zielona Góra | 4 |
13. | DRZONKOWIANKA Racula | 4 |
14. | DAR-BOL ALFA Jaromirowice | 1 |
15. | DELTA Sieniawa Żarska | 1 |
16. | GKS Siedlisko | 0 |
17. | SPARTA Grabik | 0 |
18. | LECH Sulechów | 0 |
dzisiaj: 12, wczoraj: 111
ogółem: 3 778 863
statystyki szczegółowe
1. | Łukasz Hanc | 19.42 |
2. | Dawid Kaczor | 17.42 |
3. | Jacek Fleszar | 16.40 |
1. | Łukasz Hanc | 14 |
2. | Dawid Kaczor | 6 |
3. | Jakub Turowski | 5 |
1. | Kamil Wojnarowski | 4 |
1. | Jacek Hajdasz | 4 |
1. | Grzegorz Lipiński | 4 |
1. | Łukasz Hanc | 15 |
2. | Jakub Turowski | 9 |
3. | Grzegorz Lipiński | 8 |
1. | Jacek Fleszar | 1440 |
2. | Dawid Kaczor | 1377 |
3. | Maciej Kamiński | 1271 |
1. | Maciej Kamiński | 5 |
2. | Paweł Koseski | 4 |
3. | Jacek Hajdasz | 3 |
--- | --- | --- |
1. | Jacek Fleszar | 16 |
1. | Dawid Kaczor | 16 |
3. | Kamil Wojnarowski | 14 |
1. | Jacek Fleszar | 16 |
2. | Dawid Kaczor | 14 |
3. | Maciej Kamiński | 12 |
1. | Marcin Wawrzyniak | 1 |
1. | Filip Kiszkurno | 1 |
1. | Paweł Kasprzak | 1 |
1. | Piotr Jasinowski | 1 |
1. | Paweł Koseski | 1 |
1. | Maciej Kamiński | 1 |
R | D | W | |
---|---|---|---|
Zwycięskie | 0 | 0 | 0 |
Remisowe | 1 | 1 | 0 |
Przegrane | 0 | 0 | 0 |
Bez porażki | 1 | 1 | 0 |
Bez zwycięstwa | 1 | 1 | 0 |
Ze zdob. golem | 1 | 1 | 0 |
Bez zdob. gola | 0 | 0 | 0 |
Ze strac. golem | 1 | 1 | 0 |
Bez strac. gola | 0 | 0 | 0 |
R | D | W | |
---|---|---|---|
Zwycięstwa | 0 | 0 | 0 |
Remisy | 1 | 1 | 0 |
Porażki | 0 | 0 | 0 |
Gole zdobyte | 2 | 2 | 0 |
Gole stracone | 2 | 2 | 0 |
Żółte kartki | 1 | 1 | 0 |
Czerwone kartki | 0 | 0 | 0 |
Minuta | R | D | W |
---|---|---|---|
0 - 15 | 0 | 0 | 0 |
16 - 30 | 2 | 2 | 0 |
31 - 45 +45 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
46 - 60 | 0 | 0 | 0 |
61 - 75 | 0 | 0 | 0 |
76 - 90 +90 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
Minuta | R | D | W |
---|---|---|---|
0 - 15 | 1 | 1 | 0 |
16 - 30 | 1 | 1 | 0 |
31 - 45 +45 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
46 - 60 | 0 | 0 | 0 |
61 - 75 | 0 | 0 | 0 |
76 - 90 +90 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
W przedświąteczną sobotę, 4 kwietnia w ramach 18 serii spotkań
o mistrzostwo IV ligi lubuskiej na stadionie "Winna Góra" w
Sulęcinie, jedenastka Piasta zagra z miejscową Stalą. Obie
ekipy sąsiadują w ligowej tabeli, Stal (14 miejsce), "piastowcy"
po ostatniej porażce w Lubsku, spadli na ostatnie 16 miejsce...
Przed sobotnim spotkaniem Stal ma 4 punkty przewagi nad Piastem,
i jeśli zakładaliśmy, że w meczach z KSF-em i Budowlanymi ciężko było
myśleć o punktach, to w kontekście dalszej walki o utrzymanie w lidze,
w Sulęcinie Piast rozegra mecz o przysłowiowe "6 punktów".
Początek spotkania godz. 12.00, sobota 4 kwietnia
Historia spotkań (ostatnie 10 sezonów) :
09.08.2008 PIAST - STAL 5:1 (IV liga lubuska)
01.04.2009 STAL - PIAST 0:1 (IV liga lubuska)
24.10.2009 PIAST - STAL 7:0 (IV liga lubuska)
22.05.2010 STAL - PIAST 1:3 (IV liga lubuska)
27.08.2014 PIAST - STAL 4:1 (IV liga lubuska)
(5 meczy, 5 zwycięstw Piasta, bramki 20:3)
27.08.2014 PIAST - STAL 4:1
Statystyki przedmeczowe STAL Sulęcin - PIAST (kliknij zobacz)
Przewidywana pierwsza "11" Piasta na mecz ze Stalą :
Fleszar, Piechota, Kryś, Kaczor, Lipiński, Kamiński, Wasemann
Jasinowski, Huszcza, Hanc, Michalski
Absencje piłkarzy w meczu ze Stalą :
Marcin Szańczuk , Damian Świniarek , Dariusz Wojnarowski
Kamil Wojnarowski , Andrzej Solecki
IV liga lubuska - 18 kolejka (04.04) :
CZARNI Witnica - SANTOS Świebodzin (godz. 12.00)
SPÓJNIA Ośno Lubuskie - ŁUCZNIK Strzelce Krajeńskie (12.00)
ARKA Nowa Sól - ILANKA Rzepin (14.00)
LUBUSZANIN Drezdenko - SPROTAVIA Szprotawa (14.00)
ODRA Bytom Odrzański - KSF Zielona Góra (14.00)
ZJEDNOCZENI Przytoczna - PIAST Iłowa (14.00)
PROMIEŃ Żary - BUDOWLANI Lubsko (16.00)
Statystyki po stronie Piasta ale jutro to Stal będzie faworytem.Jeśli nasi chcą myśleć o utrzymaniu to jutro trzeba wygrać.
nadzieja umiera ostatnia