|
Klasa Okręgowa » Zielona Góra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
1. | ŁKS Łęknica | 18 |
2. | ZORZA Ochla | 15 |
3. | PROMIEŃ Żary | 15 |
4. | POGOŃ Przyborów | 15 |
5. | KADO Górzyn | 12 |
6. | ODRA Bytom Odrzański | 11 |
7. | DAR-BOL ALFA Jaromirowice | 10 |
8. | SPROTAVIA Szprotawa | 10 |
9. | UNIA Kunice (Żary) | 10 |
10. | CHYNOWIANKA Zielona Góra | 9 |
11. | SPARTA Grabik | 9 |
12. | BUDOWLANI Lubsko | 8 |
13. | PIAST INEX Czerwieńsk | 8 |
14. | LECH Sulechów | 6 |
15. | MIESZKO Konotop | 5 |
16. | GKS Siedlisko | 3 |
17. | DRZONKOWIANKA Racula | 1 |
18. | DELTA Sieniawa Zarska | 1 |
1. | BUDOWLANI Lubsko | 15 |
2. | ZORZA Ochla | 13 |
3. | PROMIEŃ Żary | 12 |
4. | ŁKS Łęknica | 9 |
5. | PIAST INEX Czerwieńsk | 9 |
6. | UNIA Kunice (Żary) | 8 |
7. | POGOŃ Przyborów | 8 |
8. | KADO Górzyn | 6 |
9. | ODRA Bytom Odrzański | 6 |
10. | MIESZKO Konotop | 6 |
11. | SPROTAVIA Szprotawa | 4 |
12. | CHYNOWIANKA Zielona Góra | 4 |
13. | DRZONKOWIANKA Racula | 4 |
14. | DAR-BOL ALFA Jaromirowice | 1 |
15. | DELTA Sieniawa Żarska | 1 |
16. | GKS Siedlisko | 0 |
17. | SPARTA Grabik | 0 |
18. | LECH Sulechów | 0 |
dzisiaj: 26, wczoraj: 246
ogółem: 3 773 980
statystyki szczegółowe
1. | Łukasz Hanc | 19.42 |
2. | Dawid Kaczor | 17.42 |
3. | Jacek Fleszar | 16.40 |
1. | Łukasz Hanc | 14 |
2. | Dawid Kaczor | 6 |
3. | Jakub Turowski | 5 |
1. | Kamil Wojnarowski | 4 |
1. | Jacek Hajdasz | 4 |
1. | Grzegorz Lipiński | 4 |
1. | Łukasz Hanc | 15 |
2. | Jakub Turowski | 9 |
3. | Grzegorz Lipiński | 8 |
1. | Jacek Fleszar | 1440 |
2. | Dawid Kaczor | 1377 |
3. | Maciej Kamiński | 1271 |
1. | Maciej Kamiński | 5 |
2. | Paweł Koseski | 4 |
3. | Jacek Hajdasz | 3 |
--- | --- | --- |
1. | Jacek Fleszar | 16 |
1. | Dawid Kaczor | 16 |
3. | Kamil Wojnarowski | 14 |
1. | Jacek Fleszar | 16 |
2. | Dawid Kaczor | 14 |
3. | Maciej Kamiński | 12 |
1. | Marcin Wawrzyniak | 1 |
1. | Filip Kiszkurno | 1 |
1. | Paweł Kasprzak | 1 |
1. | Piotr Jasinowski | 1 |
1. | Paweł Koseski | 1 |
1. | Maciej Kamiński | 1 |
R | D | W | |
---|---|---|---|
Zwycięskie | 0 | 0 | 0 |
Remisowe | 1 | 1 | 0 |
Przegrane | 0 | 0 | 0 |
Bez porażki | 1 | 1 | 0 |
Bez zwycięstwa | 1 | 1 | 0 |
Ze zdob. golem | 1 | 1 | 0 |
Bez zdob. gola | 0 | 0 | 0 |
Ze strac. golem | 1 | 1 | 0 |
Bez strac. gola | 0 | 0 | 0 |
R | D | W | |
---|---|---|---|
Zwycięstwa | 0 | 0 | 0 |
Remisy | 1 | 1 | 0 |
Porażki | 0 | 0 | 0 |
Gole zdobyte | 2 | 2 | 0 |
Gole stracone | 2 | 2 | 0 |
Żółte kartki | 1 | 1 | 0 |
Czerwone kartki | 0 | 0 | 0 |
Minuta | R | D | W |
---|---|---|---|
0 - 15 | 0 | 0 | 0 |
16 - 30 | 2 | 2 | 0 |
31 - 45 +45 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
46 - 60 | 0 | 0 | 0 |
61 - 75 | 0 | 0 | 0 |
76 - 90 +90 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
Minuta | R | D | W |
---|---|---|---|
0 - 15 | 1 | 1 | 0 |
16 - 30 | 1 | 1 | 0 |
31 - 45 +45 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
46 - 60 | 0 | 0 | 0 |
61 - 75 | 0 | 0 | 0 |
76 - 90 +90 |
0 0 |
0 0 |
0 0 |
Piłkarze Piasta Czerwieńsk w poniedziałek rozpoczęli przygotowania
do rundy wiosennej. Na pierwszym treningu pojawiło się czternastu
piłkarzy, Mateusz Świniarek (grający trener), Grzegorz Lipiński, Maciej
Kamiński, Łukasz Michalski, Jacek Fleszar, Kamil Wojnarowski, Krystian
Frątczak, Dariusz Wojnarowski (wznowił treningi po półrocznej przerwie),
Marco Piechota, Dawid Kaczor, Daniel Mazur, Maciej Mazuro, Kacper Nykiel,
Dawid Iwanicki. Zabrakło Damiana Świniarka (przechodzi rehabilitację po
operacji), Marcina Szańczuka (praca), Piotra Jasinowskiego (?) Andrzeja
Soleckiego (?) oraz młodzieżowców Macieja Pieczarki, Dariusza Huszczy i
Patryka Górskiego. "Piastowcy" w okresie przygotowawczym rozegrają
osiem meczy sparingowych, a już w najbliższy weekend (17/18.01) wezmą
udział w halowym turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady MiG Czerwieńsk.
"Zimowe" sparingi Piasta :
31.01 (sobota) TS Przylep (klasa "A")
7.02 (sobota) BŁĘKITNI Ołobok (klasa okręgowa)
14.02 (sobota) LECH Sulechów (klasa "B")
18.02 (środa) DĄB Przybyszów (III liga)
20.02 (piątek) UKP Zielona Góra (Centralna Liga Juniorów)
28.02 (sobota) CHYNOWIANKA Zielona Góra (klasa "A")
7.03 (sobota) CZARNI Rudno (klasa okręgowa)
14.03 (sobota) START Płoty (klasa okręgowa)